Öğütname

The latest Tweets from Öğütname (@ogutname). Dinleyene, sözün azı dahi çoktur. Türkiye. Öğütname‏ @ogutname Feb 13. More. Copy link to Tweet.

Responsive image
YAZAR
Nurettin Filinte
DOSYA BOYUTU
9,59 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786053232247

Bir Öğütname kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Öğütname kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Nurettin Filinte tarafından yazılmıştır.


Gençlere Gençler, yaşamı hep böyle mi geçer sanıyorsunuz?Yaşlanmak kavramına yer yok sizin kitabınızdaBöyle düşünmekle inanın ki, aldanıyorsunuzNereye gittiğini düşünen var mı aranızda?Yaşlıların hali size ne olacağını söylerOnlara bakarak görün ilerdeki haliniziDiş dökülmüş, kulak sağır, gözlüksüz görmüyor gözlerTen buruşmuş, saç ağarmış, yükünü çekmiyor dizi Her biri gençliklerinde sizin gibi civanlardıDoğa nasıl da her şeyi bir bir aldı ellerindenBunu sinsice yaparak bu insanları kandırdıÇirkinleştirdi, tiksinir oldular kendilerinden Sanmayın ki hep böyle genç ve zinde kalacaksınızHele bir altmış yaşını arkanızda bırakın da(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 338Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


Şair Yusuf Koç isimli şaire ait Öğütname adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Yusuf Koç adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz.